your movie guide

Twój progres

0%

Oceniłeś 0/15 filmów. Oceń 15 więcej & sprawdź co obejrzeć dziś wieczorem!

Czy będzie drugi sezon Tabu? Tom Hardy mówi, że tak.

W tym tygodniu wyszedł już ostatni odcinek popularnego serialu "Tabu". Wielu widzów zastanawia się, czy będzie im dane poznać dalsze losy Jamesa Delaney'a. Mamy pewne wskazówki.

BBC (główny producent serialu) jeszcze nie potwierdził zamówienia kolejnych odcinków. Jednak dużo pozytywnych informacji zawiera wywiad opublikowany ostatnio na ew.com, którego udzielili razem Tom Hardy (główny aktor) oraz Steven Knight (scenarzysta serialu).

Hardy na pytanie o kontynuację odpowiedział "O tak, z pewnością", ponieważ, jak sam mówi, historia jego bohatera na pewno jeszcze się nie skończyła. Wright dodał od siebie, że z serialem "Wszystko będzie dobrze", a także zapowiedział, że spektakularne momenty tak naprawdę dopiero nadejdą.

Od pewnego czasu już wiemy, że scenarzysta rozpisał historię "Tabu" na trzy pełne sezony, więc BBC od początku zakładało kontynuowanie tego serialu. Teraz jednak muszą ocenić opłacalność finansową swojej produkcji by podjąć ostateczną decyzję.

Szanse na kontynuacje są bardzo duże skoro Tom Hardy, na co dzień bardzo zajęty graniem w filmach, dalej wierzy w ten serial i chce ponownie wcielić się w swojego bohatera.

Źródło: radiotimes.com

Trailer serialu:

Byłaby to świetna wiadomość. Cały serial mimo kilku słabszych momentów oceniam jako świetny. Oby powstały kolejne sezony.

.

Zaloguj się aby skomentować lub połącz przez Dołącz przez Facebook